Trądzik to nie wyrok!

Twoje dziecko od wielu miesięcy zmaga się z uciążliwym trądzikiem? A może sam/a masz problem z niedoskonałościami i błyszczeniem się skóry, chociaż od matury minęło już wiele wiosen? Z trądzikiem można wygrać! Trzeba tylko zastosować naprawdę skuteczną i nowoczesną broń!

Trądzik trzeba przechorować.
Wyrośniesz z tego!
Trądzik to problem nastolatków.
Na trądzik nie ma lekarstwa ? prędzej czy później sam przejdzie?


Spotkałaś/eś się z takimi opiniami? Nie wszystkie są prawdziwe. Chociaż trądzik zwykle dotyczy osób w wieku dojrzewania, to nie w każdym przypadku przechodzi wraz z wiekiem. Nie trzeba również bezczynnie czekać aż problem sam zniknie. Trądzik to nie wyrok, a wyzwanie, któremu można sprostać!

W czym tkwi tajemnica trądziku?

Walczysz z trądzikiem od wielu miesięcy i nie widzisz efektów? Większość niepowodzeń w terapii trądziku wynika z faktu, że nie działamy na wszystkie mechanizmy powstawania tej choroby, czyli:

1) WZMOŻONE ROGOWACENIE NASKÓRKA ? skóra nie złuszcza się tak jak powinna i blokuje ujścia gruczołów łojowych doprowadzając do powstania zaskórników.
2) NADMIERNE WYTWARZANIE ŁOJU ? skóra jest pokryta nieestetycznym tłustym filmem, błyszczy się niedługo po umyciu czy wykonaniu makijażu.
3) AKTYWNOŚĆ BAKTERII ? zamknięty gruczoł wypełniony dużą ilością łoju to istny raj dla bakterii, które namnażają się na potęgę i doprowadzają do powstania stanu zapalnego ? za skórze powstają krosty.
Tylko kompleksowa terapia działająca na wszystkie wymienione mechanizmy jest w stanie zagwarantować wymierne rezultaty!

Peelingi chemiczne ? wreszcie skuteczny sposób na trądzik!

Najskuteczniejszą jak dotąd bronią w walce z trądzikiem okazały się peelingi chemiczne, nazywane potocznie kwasami, które likwidują wszystkie przyczyny tej choroby i jednocześnie zapobiegają nawrotom problemu. Peelingi chemiczne złuszczają martwy naskórek, dzięki czemu oczyszczają skórę i zapobiegają blokowaniu ujść gruczołów łojowych. Mają działanie normalizujące i nawilżające ? regulują gospodarkę wodno-lipidową skóry i zapobiegają jej błyszczeniu się. Peelingi kwasowe mają również właściwości antybakteryjne ? likwidują drobnoustroje, które doprowadzają do powstawania w skórze ropnych zmian zapalnych. Można podsumować: rozwiązanie idealne!

Dlaczego więc nadal są osoby, które nie radzą sobie z trądzikiem?

Dla wielu osób wizyta w gabinecie kosmetycznym nadal stanowi spory problem ? czy kosmetyczka naprawdę może pomóc w sytuacji, w której często nie pomaga nawet długotrwałe leczenie? Warto sobie uświadomić, że w dzisiejszych czasach gabinet kosmetyczny to miejsce, w którym stosuje się naprawdę zaawansowane metody i składniki. Oprócz tradycyjnych zabiegów upiększających realizujemy wiele procedur z dziedziny kosmetologii leczniczej ? właśnie do takich zabiegów zaliczamy peelingi chemiczne. Stanowią one samodzielną metodę terapii trądziku, jak również uzupełnienie leczenia farmakologicznego.Nie należy również obawiać się wysokich kosztów terapii. Wystarczy policzyć ile na przestrzeni kilku lat wydamy na wizyty lekarskie, leki, dermokosmetyki i suplementy diety. Seria zabiegów z ?kwasami? w gabinecie kosmetycznym to naprawdę dobra inwestycja!

Kiedy warto rozpocząć terapię trądziku ? zastosować peeling chemiczny?

Odpowiedź jest jedna ? natychmiast! Porada osoby, która wykonuje takie zabiegi może się wydać nieobiektywna, ale z faktami trudno dyskutować. Każda duża zmiana zapalna pozostawia na skórze bliznę ? wiele z nich zostanie nam lub naszym dzieciom do końca życia. Peelingi chemiczne to absolutnie obowiązkowy element walki z trądzikiem i nie warto go w żadnym razie odkładać na później. Usuwanie blizn to bardzo kosztowny i długotrwały proces, który nie zawsze kończy się sukcesem. Najlepszą metodą tutaj jest profilaktyka.
Czy jest jakakolwiek alternatywa dla peelingów chemicznych jako skutecznej metody usuwania trądziku? Metod jest wiele, ale żadna z nich nie działa tak szybko, skutecznie i kompleksowo jak peelingi kwasowe na trądzik!

Więcej informacji na temat zabiegu skutecznie redukującego trądzik znajdziesz TUTAJ. Przyjdź na bezpłatną konsultację i przekonaj się, że peelingi chemiczne to w Twojej sytuacji najlepsze rozwiązanie!

Weź udział w dyskusji

Your email address will not be published. Required fields are marked *