Najlepszy z najlepszych. Puder dla tych, którzy mają dość zapychających podkładów!

Lata poszukiwań i w końcu znalazłam. Puder, który z czysty sumieniem polecam klientkom w swoim gabinecie. Nie zapycha porów, a do tego jego wydajność przerosła moje wyobrażenie.
Poznajcie  Mineralny Puder Mocno Kryjący SPF 17 marki Anna Lotan.


Co on takiego w sobie ma?

To co czyni ten puder niezwykłym, to fakt, że w składzie ma bardzo niewiele substancji. Znajdziemy tu tylko 3 grupy składników: barwniki kosmetyczne (to one nadają odpowiedni kolor), fizyczne filtry UV oraz konserwanty. I to wszystko. Sprawdź teraz swój fluid albo puder. Znajdziesz tam dużo więcej niepotrzebnych i zapychających składników.

Mała dygresja co do konserwantów. Nie bój się ich! Muszą się one znaleźć w każdym kosmetyku, inaczej byłby on do wyrzucenia po 2 tygodniach od otwarcia. Wystrzegaj się jednak substancji rakotwórczych i komedogennych. O nich pisałam tutaj: http://bit.ly/SubstancjeZapychając…


Jakie są korzyści ze stosowania tego pudru dla Ciebie?

Przede wszystkim jego skład minimalizuje wszelkie reakcje alergiczne oraz prawdopodobieństwo zapychania porów.
Po drugie jego krycie jest takie samo, jak w przypadku zastosowania fluidu. Nie tworzy przy tym efektu maski. Zerknij na zdjęcie poniżej.

Poza tym zawiera filtry. I to nie byle jakie. Filtry fizyczne odbijają światło słoneczne, zachowując się jak lustro. Masz pewność, że nie nabawisz się dodatkowych przebarwień. Dzięki temu możesz też nałożyć krem na dzień bez filtra, a na niego puder chroniący przed promieniowaniem UV.

Więcej o filtrach dowiesz się TUTAJ .

Nadaje się do każdego typu skóry:
cera naczyniowa
cera trądzikowa
przebarwienia
nierówności na skórze
skóra wrażliwa
skora skłonna do podrażnień
dla kobiet i mężczyzn
skóra łojotokowa, atopowa

Jest dostępny w 4 odcieniach, więc każdy znajdzie odpowiedni kolor dla siebie:
(kolor 200) przeznaczony dla osób o bardzo jasnej karnacji, nie lubiących się opalać, w trakcie zabiegów rozświetlających.

(kolor 202) przeznaczony dla osób o jasnej karnacji, lubiących mieć naturalny, żywy kolor skóry, nie lubiących widocznych oznak makijażu na skórze, idealny dla kobiet i mężczyzn.

(kolor 201) przeznaczony dla osób z delikatną opalenizną, lubiących podkreślenie wyrazistego kolorytu skóry, najbardziej popularny w okresie letnim lub powakacyjnym.

(kolor 203) przeznaczony dla osób o śniadej karnacji, lubiących się opalać, nadaje jednolity kolor pięknej i wyrazistej opalenizny.

Na koniec najlepsza cecha. Jest bardzo wydajny! Codziennie nakładając go pędzelkiem o ściętej końcówce wystarczył mi na 10 miesięcy.

Cena również adekwatna do jakości. Miesięczny koszt zużycia to ok 10-14 zł.


Dlaczego warto spróbować?

Bo mądre używanie sprawdzonych kosmetyków przełoży się na wygląd Twojej cery. Zamiast się świecić, skóra pozostanie matowa. Idzie lato, a w związku z tym trzeba zacząć szukać czegoś lekkiego, a jednocześnie kryjącego niedoskonałości.

Może ten puder, jest właśnie tym, którego szukałaś przez lata, tak jak ja? Przyjdź, dobierzemy coś odpowiedniego dla Ciebie! Od kremów po pudry 🙂

Weź udział w dyskusji

Your email address will not be published. Required fields are marked *