LASER ? Twój sposób na nieskazitelną skórę!

Szukasz nowoczesnej i efektywnej metody poprawy kondycji skóry? Chcesz zobaczyć poważny efekt już po pierwszym zabiegu? A może wolisz stosować nieskuteczne metody, wydać sporo pieniędzy i za kilka miesięcy wrócić do rozmowy o naprawdę dobrej terapii?

Zabiegi laserowe ? Twój sposób na problemy, na które nie ma sposobu!

Do mojego gabinetu często przychodzą osoby, które próbowały już niemal wszystkiego. Zrezygnowane, traktują laseroterapię jako ostatnią deskę ratunku i nie zawodzą się. Dlaczego jednak coś co na pewno zadziała zostawiamy na koniec? Przecież wiele miesięcy testowania innych rozwiązań w ostatecznym rachunku kosztuje nas dużo drożej niż nawet kilka zabiegów laserowych?
Nie czekaj aż przekonasz się na własnej skórze, że jedynym sensownym rozwiązaniem Twoich problemów jest zabieg laserowy. Dowiedz się w czym możemy Ci pomóc ? skutecznie, szybko, bezpiecznie i naprawdę tanio!


ZABIEGI LASEROWE DOSTĘPNE W GABINECIE ZDROWY STYL

DEPILACJA LASEROWA ? idealne rozwiązanie dla osób, które mają dość codziennych spotkań z maszynką do golenia. Dzięki depilacji laserowej pozbędziesz się niechcianych włosków, a wraz z nimi również zapalenia mieszków włosowych, wrastania, podrażnień i innych przykrych dolegliwości. W zależności od stosowanej wcześniej metody depilacji, zabieg zwraca się po kilku-kilkunastu miesiącach ? później już tylko oszczędzasz, nie tylko sporo pieniędzy, ale również czasu! Im wcześniej zaczniesz, tym szybciej zapomnisz o uciążliwym i nużącym obowiązku!

USUWANIE TATUAŻU I MAKIJAŻU PERMANENTNEGO ? nie każda decyzja, którą podejmujemy,z perspektywy czasu okazuje się być właściwa. Nie podoba Ci się zrobiony w młodości tatuaż? A może trafiłaś w niewłaściwe miejsce i nie jesteś zadowolona z efektu wykonanego kiedyś makijażu permanentnego? Możesz z łatwością pozbyć się tych przykrych pamiątek!

USUWANIE ZNAMION SKÓRNYCH ? brodawki, kurzajki, znamiona i inne zmiany skórne ? bywa, że bardzo trudno się ich pozbyć. Zamiast testować nieskuteczne w wielu przypadkach metody oddaj się w ręce doświadczonego lekarza, który określi czy dana zmiana może być bezpiecznie usunięta przy pomocy lasera. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości skierujemy Cię na zabieg chirurgiczny z badaniem znamienia w laboratorium. W większości przypadków, aby usunąć zmianę wystarczy tylko jeden zabieg!

ZAMYKANIE NACZYNEK ? wyobraź sobie, że pękł Ci wąż ogrodowy ? czy uda się go załatać przy pomocy kremu? Laseroterapia to jedna z nielicznych, naprawdę skutecznych metod w walce z pękniętymi naczynkami! Laser fizycznie zamyka naczynko i przyczynia się do naturalnego usunięcia rozlanej krwi. Metoda daje rezultaty natychmiast po wykonaniu zabiegu!

LASER FRAKCYJNY ? nie jesteś zadowolona z wyglądu swojej skóry? Zamiast męczyć się i testować niezliczone metody regeneracji, po prostu wymień ją na nową! Zastosowanie lasera frakcyjnego pozwala w kontrolowany sposób uszkodzić skórę, skłonić ją do wzmożonej regeneracji i dzięki temu wymienić na nową, czyli w praktyce zapomnieć o wszystkich niedoskonałościach. W ciągu kilku tygodni proces tworzenia Twojej nowej, lepszej skóry jest już prawie zakończony. Kolejne efekty pojawiają się nawet do 6 miesięcy. Zabieg idealnie sprawdza się w przypadku redukcji zmarszczek, wiotkości, przebarwień, blizn i rozstępów.

PEELING LASEROWY ? świetna metoda odnowy, regeneracji i głębokiego oczyszczenia skóry. Peeling laserowy pozwala precyzyjnie usunąć zewnętrzną warstwę skóry ? dużo dokładniej niż w przypadku metod mechanicznych (mikrodermabrazja) lub chemicznych (kwasy). To doskonały zabieg odmładzający, redukujący łojotok, przebarwienia, rozszerzone pory, szorstkość i wiotkość skóry. To najmocniejszy i najbardziej precyzyjny typ peelingu! Jeśli szukasz zabiegu, który w błyskawiczny sposób znacząco poprawi wygląd skóry ? to jest rozwiązanie dla Ciebie!

Wszystkie zabiegi laserowe wykonywane są przez doświadczonego lekarza, dr Andrzeja Romańskiego, na najwyższej klasy sprzęcie medycznym! O profesjonalizmie i doświadczeniu doktora Romańskiego świadczy fakt, że jako jeden z niewielu lekarzy potrafi bezpiecznie usunąć makijaż permanentny w postaci kresek na powiekach oczu.

Masz jakiekolwiek pytania odnośnie zabiegów laserowych? Zadzwoń do nas koniecznie i umów się na bezpłatną konsultację lekarską. Doświadczony specjalista – odpowie na wszystkie Twoje pytania! Więcej informacji na temat zabiegów laserowych znajdziesz TUTAJ.

Weź udział w dyskusji

Your email address will not be published. Required fields are marked *